קורס פרונטלי בהשקעות נדל׳׳ן - מכללת פסגות


קורס פרונטלי בהשקעות נדל׳׳ן - מכללת פסגות
לימודי תחום נדל"ן

לימודי שוק הנדל"ן במכללת פסגות - הדרך שלך לעצמאות פיננסית.
מזה למעלה מעשור שוק הנדל"ן בעולם בכלל ובישראל בפרט הוא אחד האפיקים האטרקטיביים ביותר להשקעה.
אנו במחלקת הנדל"ן במכללת פסגות פיצחנו את השיטה של המשקיעים הגדולים והפכנו את עולם ההשקעות בנדל"ן לעולם אפשרי ונגיש לכולם. אפשרויות ההשקעה בנדל"ן הן רבות ומגוונות. אומנם המשקיע הממוצע יסבור כי רכישת בית מגורים היא השקעה יחידה בנדל"ן, אך האמת היא, שיש אפיקים שונים בתחום הנדל"ן שכדאי לנו להשקיע בהם.

שיטת הלימוד הייחודית שלנו משלבת תאוריה – פרקטיקה – שטח, וזאת מתוך הבנה כי ההשקעה הנדלנית מחייבת עשיה אפקטיבית בדגש על שטח. אנו מעניקים ארגז כלים נדלני שבאמצעותו ניתן לבצע עסקאות מוצלחות תוך מקסום הרווח האפשרי בעסקה.

נבחרת המרצים של מכללת פסגות מורכבת ממרצים בעלי ניסיון רב ועשייה ענפה בעולם הנדל"ן כאשר הדגש הוא להעביר את הניסיון הפרקטי במסגרת מגוון הקורסים. בעקבות הניסיון הרב של המרצים שלנו אנו יודעים להבין ולנתח את הצרכים המקצועיים והידע הדרוש לסטודנטים שלנו על מנת להפוך לאנשי הנדל"ן העוסקים בנדל"ן.

הקורסים שלנו מותאמים לכל קהלי היעד ומועברים על ידי נבחרת המרצים במסגרת כיתות נדל"ן ייעודיות או במסגרת חבילת אימונים אישיים אחד על אחד. כאשר הדגש העיקרי הוא על פרקטיקה נדלנית של עשיית נדל"ן בשטח. זאת מתוך הבנה כי עשייה נדלנית אינה יכולה להסתכם בתאוריה בלבד והיא מחייבת שילוב של פרקטיקה בשטח.

ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף לחץ כאן